Grafika, reklama a výstavnictví kreativně

Poskytujeme komplexní služby v oblasti výstavnictví, reklamy a grafiky. Převážně se zabýváme realizací unikátních výstavních expozic. Požadujete od svých dodavatelů řešení vysokou kvalitu, kreativitu a profesionální přístup? Přesně taková řešení jsou naší filozofií. Vyzkoušejte některou službu z našeho portfolia a připojte se ke stovkám spokojených zákazníků.


Rekonstrukce dílny

Upoutejte pozornost návštěvníků výstaviště kreativní výstavní expozicí. Komplexní realizace výstavních expozic v tuzemsku i zahraničí od sehraného týmu zkušených odborníků - kreativně, profesionálně a spolehlivě. Zajistíme Váš úspěch na každém veletrhu. Získejte nové zákazníky a šokujte svou konkurenci. Využijte efektivně všech výhod výstavnictví. Vystavujte s dobrým nápadem.

Potřebujete navrhnout a realizovat interiér? Naše dlouholeté zkušenosti s realizací výstavních expozic, včetně jejich interiérů a vybavení, úspěšně využíváme pro návrhy a realizace interiérů. V rámci realizace zajišťujeme také výrobu nábytku a dalšího vybavení. Naší specializací jsou poutavá řešení interiérů obchodů a provozoven společností různých oborů.

Grafické práce a služby týkající se přípravy firemní grafiky úzce souvisí s reklamou i výstavnictvím. Pomůžeme zviditelnit Vaši firmu, ať už se jedná o firemní označení, transparenty, orientační značení, velkoplošné tisky, sítotisk nebo laminace. Díky dlouholetým zkušenostem s výstavní činností jsme schopni pro Vás zorganizovat kongresy, semináře, firemní prezentace, společenské akce či doprovodné programy.

Pomůžeme Vám oslovit potenciálního zákazníka nejvhodnější formou. Budujte dobré jméno firmy a šiřte povědomí o Vaší značce. Dosáhněte svých stanovených marketingových cílů efektivně. Oslovte zákazníky kreativní a působivou formou.

Konference a firemní prezentace umožňuje účinně oslovit stálé i nové klienty. Zázníkům a partnerům můžete cíleně představit svou nabídku, prezentovat služby i produkty, vysvětlit firemní strategii. Informujeme Vás o oficiálních doprovodných akcích veletrhu, vyhledáme vhodné prostory pro konání vlastní akce na výstavišti i mimo něj, pozveme média na Vaši tiskovou konferenci. Zajistíme pro Vás komplexní organizaci jakékoli konference.

Potřebujete tisknout ve velkém formátu a barevně? Nabízíme velkoformátový tisk ve vysoké kvalitě až do šíře 1600 mm s možností laminace. Myslete ve velkém a oslovte své zákazníky poutavým bannerem díky kvalitnímu velkoformátovému tisku.