Grafika, reklama a výstavnictví kreativně

Poskytujeme komplexní služby v oblasti výstavnictví, reklamy a grafiky. Převážně se zabýváme realizací unikátních výstavních expozic. Požadujete od svých dodavatelů řešení vysokou kvalitu, kreativitu a profesionální přístup? Přesně taková řešení jsou naší filozofií. Vyzkoušejte některou službu z našeho portfolia a připojte se ke stovkám spokojených zákazníků.


There are no translations available.

Upoutejte pozornost návštěvníků výstaviště kreativní výstavní expozicí. Komplexní realizace výstavních expozic v tuzemsku i zahraničí od sehraného týmu zkušených odborníků - kreativně, profesionálně a spolehlivě. Zajistíme Váš úspěch na každém veletrhu. Získejte nové zákazníky a šokujte svou konkurenci. Využijte efektivně všech výhod výstavnictví. Vystavujte s dobrým nápadem.

There are no translations available.

Potřebujete navrhnout a realizovat interiér? Naše dlouholeté zkušenosti s realizací výstavních expozic, včetně jejich interiérů a vybavení, úspěšně využíváme pro návrhy a realizace interiérů. V rámci realizace zajišťujeme také výrobu nábytku a dalšího vybavení. Naší specializací jsou poutavá řešení interiérů obchodů a provozoven společností různých oborů.

There are no translations available.

Grafické práce a služby týkající se přípravy firemní grafiky úzce souvisí s reklamou i výstavnictvím. Pomůžeme zviditelnit Vaši firmu, ať už se jedná o firemní označení, transparenty, orientační značení, velkoplošné tisky, sítotisk nebo laminace. Díky dlouholetým zkušenostem s výstavní činností jsme schopni pro Vás zorganizovat kongresy, semináře, firemní prezentace, společenské akce či doprovodné programy.

There are no translations available.

Pomůžeme Vám oslovit potenciálního zákazníka nejvhodnější formou. Budujte dobré jméno firmy a šiřte povědomí o Vaší značce. Dosáhněte svých stanovených marketingových cílů efektivně. Oslovte zákazníky kreativní a působivou formou.

There are no translations available.

Konference a firemní prezentace umožňuje účinně oslovit stálé i nové klienty. Zázníkům a partnerům můžete cíleně představit svou nabídku, prezentovat služby i produkty, vysvětlit firemní strategii. Informujeme Vás o oficiálních doprovodných akcích veletrhu, vyhledáme vhodné prostory pro konání vlastní akce na výstavišti i mimo něj, pozveme média na Vaši tiskovou konferenci. Zajistíme pro Vás komplexní organizaci jakékoli konference.

There are no translations available.

Potřebujete tisknout ve velkém formátu a barevně? Nabízíme velkoformátový tisk ve vysoké kvalitě až do šíře 1600 mm s možností laminace. Myslete ve velkém a oslovte své zákazníky poutavým bannerem díky kvalitnímu velkoformátovému tisku.