Kdo jsme

Zabýváme se komplexními službami, které pomohou zviditelnit Vaši firmu, od grafických prací přes realizaci výstavních expozic až po Public Relations. Jsme sehraný tým profesionálů v oboru výstavnictví a reklamy. Naše práce je postavena na dobrých nápadech. Klademe důraz na vysokou kreativitu návrhů, profesionální přístup a špičkovou kvalitu realizace. Vlastní výroba a sklady jsou pro nás nepostradatelné a přináší výhody také našim klientům.


Tisk PDF

V čem Vám pomůžeme

Specializujeme se na komplexní zajištění výstavního servisu a všech souvisejících služeb. Zviditelníme Vaši společnost a zajistíme, aby se o ni mluvilo a psalo. Pomůžeme Vám cíleně oslovit potenciální zákazníky a samozřejmě také ohromit konkurenci. Díky našim službám budete ve svém oboru nepřehlédnutelní.

Naše filozofie

Naší filozofií je sehraný tým kreativních odborníků a seriózní přístup k našim klientům. Naší doménou je kreativita a profesionalita. Každý projekt je pro nás novou výzvou a do každé práce vkládáme dobrý nápad.

Naše kvalifikace

Během našeho působení jsme se vypracovali mezi špičku v oblasti výstavnictví na domácím trhu. Připojte se ke stovkám spokojených klientů z tuzemska i zahraničí, kteří se o naší kreativní a spolehlivé práci přesvědčili na řadě veletrhů a výstav po celém světě.

Naše ocenění

Z doby, kdy byly organizovány soutěžní projekty akceptované na úrovni celého státu, jsme získali významné ocenění EXPO IMAGE. Momentálně se do lokálních soutěží pořadatelů nezapojujeme a naším oceněním je úspěch každé z realizovaných expozic.

Naše historie

Vznik společnosti HAIFA DESIGN sahá do roku 2001. Od této doby zajišťujeme realizaci výstavních expozic na veletrzích v České republice i v zahraničí. Růst firmy byl a vždy bude založen na kvalitě poskytovaných služeb a profesionálním přístupu k jednotlivým zákazníkům.

Váš úspěch

Vyzkoušejte naše služby a přenechte veškeré starosti na nás. Zajistíme Váš úspěch na každém veletrhu a dodáme veškeré potřebné služby.