Kdo jsme

There are no translations available.

Zabýváme se komplexními službami, které pomohou zviditelnit Vaši firmu, od grafických prací přes realizaci výstavních expozic až po Public Relations. Jsme sehraný tým profesionálů v oboru výstavnictví a reklamy. Naše práce je postavena na dobrých nápadech. Klademe důraz na vysokou kreativitu návrhů, profesionální přístup a špičkovou kvalitu realizace. Vlastní výroba a sklady jsou pro nás nepostradatelné a přináší výhody také našim klientům.


Tisk PDF

V čem Vám pomůžeme

Specializujeme se na komplexní zajištění výstavního servisu a všech souvisejících služeb. Zviditelníme Vaši společnost a zajistíme, aby se o ni mluvilo a psalo. Pomůžeme Vám cíleně oslovit potenciální zákazníky a samozřejmě také ohromit konkurenci. Díky našim službám budete ve svém oboru nepřehlédnutelní.

Naše filozofie

Naší filozofií je sehraný tým kreativních odborníků a seriózní přístup k našim klientům. Naší doménou je kreativita a profesionalita. Každý projekt je pro nás novou výzvou a do každé práce vkládáme dobrý nápad.

Naše kvalifikace

Během našeho působení jsme se vypracovali mezi špičku v oblasti výstavnictví na domácím trhu. Připojte se ke stovkám spokojených klientů z tuzemska i zahraničí, kteří se o naší kreativní a spolehlivé práci přesvědčili na řadě veletrhů a výstav po celém světě.

Naše ocenění

Z doby, kdy byly organizovány soutěžní projekty akceptované na úrovni celého státu, jsme získali významné ocenění EXPO IMAGE. Momentálně se do lokálních soutěží pořadatelů nezapojujeme a naším oceněním je úspěch každé z realizovaných expozic.

Naše historie

Vznik společnosti HAIFA DESIGN sahá do roku 2001. Od této doby zajišťujeme realizaci výstavních expozic na veletrzích v České republice i v zahraničí. Růst firmy byl a vždy bude založen na kvalitě poskytovaných služeb a profesionálním přístupu k jednotlivým zákazníkům.

Váš úspěch

Vyzkoušejte naše služby a přenechte veškeré starosti na nás. Zajistíme Váš úspěch na každém veletrhu a dodáme veškeré potřebné služby.