O nás

Zabýváme se komplexními službami v oblasti výstavnictví a reklamy. Do každého projektu vkládáme vysokou kreativitu, profesionalitu, kvalitu zpracování a dobrý nápad. Seznamte se s filozofií naší práce a portfoliem služeb, které pomohou zviditelnit Vaši firmu. Poznejte kreativní odborníky, kteří Vám přivedou nové zákazníky a zajistí úspěch na každém veletrhu. Jsme hrdi na naše zkušenosti a realizované výstavní expozice. Každý projekt je pro nás novou výzvou. Těšíme se na Vaši výzvu - kontaktujte nás.


Kontaktujte nás

Potřebujete se s námi spojit, konzultovat některou z našich služeb nebo objednat její realizaci? Pak neváhejte a využijte některou z možností, jak nás kontaktovat. Případně můžete využít formulář na stránce konkrétní služby a my se s Vámi v brzké době spojíme.

There are no translations available.

Radek VYKOUŘIL

Radek VYKOUŘIL

Jednatel
E-mail: vykouril@haifa-design.cz
Telefon: +420 543 420 512
Mobil: +420 602 343 162

There are no translations available.

Zabýváme se komplexními službami, které pomohou zviditelnit Vaši firmu, od grafických prací přes realizaci výstavních expozic až po Public Relations. Jsme sehraný tým profesionálů v oboru výstavnictví a reklamy. Naše práce je postavena na dobrých nápadech. Klademe důraz na vysokou kreativitu návrhů, profesionální přístup a špičkovou kvalitu realizace. Vlastní výroba a sklady jsou pro nás nepostradatelné a přináší výhody také našim klientům.

There are no translations available.

Dlouhodobě podporujeme neziskovou organizaci BWINDI ORPHANS, která se zaměřuje na pomoc dětem v Ugandě.

There are no translations available.