O nás

Zabýváme se komplexními službami v oblasti výstavnictví a reklamy. Do každého projektu vkládáme vysokou kreativitu, profesionalitu, kvalitu zpracování a dobrý nápad. Seznamte se s filozofií naší práce a portfoliem služeb, které pomohou zviditelnit Vaši firmu. Poznejte kreativní odborníky, kteří Vám přivedou nové zákazníky a zajistí úspěch na každém veletrhu. Jsme hrdi na naše zkušenosti a realizované výstavní expozice. Každý projekt je pro nás novou výzvou. Těšíme se na Vaši výzvu - kontaktujte nás.


Kontaktujte nás

Potřebujete se s námi spojit, konzultovat některou z našich služeb nebo objednat její realizaci? Pak neváhejte a využijte některou z možností, jak nás kontaktovat. Případně můžete využít formulář na stránce konkrétní služby a my se s Vámi v brzké době spojíme.

Radek VYKOUŘIL

Radek VYKOUŘIL

Jednatel
E-mail: vykouril@haifa-design.cz
Telefon: +420 543 420 512
Mobil: +420 602 343 162

Zabýváme se komplexními službami, které pomohou zviditelnit Vaši firmu, od grafických prací přes realizaci výstavních expozic až po Public Relations. Jsme sehraný tým profesionálů v oboru výstavnictví a reklamy. Naše práce je postavena na dobrých nápadech. Klademe důraz na vysokou kreativitu návrhů, profesionální přístup a špičkovou kvalitu realizace. Vlastní výroba a sklady jsou pro nás nepostradatelné a přináší výhody také našim klientům.

Dlouhodobě podporujeme neziskovou organizaci BWINDI ORPHANS, která se zaměřuje na pomoc dětem v Ugandě.